İNSAN KAYNAKLARI

YAKIN GELECEKTE YAPMAK İSTEDİĞİMİZ BÜYÜK İŞLER VAR!

Vizyonumuzu gerçekleştirmek için her şeyden önce ileriye doğru giden yolda bize eşlik edecek ve aynı zamanda kendi kariyerini de biçimlendirecek iyi yol arkadaşlarına ihtiyacımız var.

ROMAK en başından kişisel olarak şekillendiğiniz ve onunla büyüdüğünüz öncü ruh olacaktır.Açık ve çoklu kültürlere uyum sağlamış ve mesleki anlamda en iyi hizmeti sunabilmek adına tüm çalışanlarına mükemmel olanaklar sunan dinamik, inovatif ve motive eden bir ortamda çalışmak.

Romak çalışanları pozitif kurum kültürün anlayıp yaşatmaktadırlar ayrıca da gelecekle ilgili iyimser, sorumluluk sahibi ve heyecanlıdırlar.

Peki Siz, yeni mücadeleleri kabul etmeye ve ROMAK’ın dünyanın her yerinde sağlam ve sürekli bir büyüme sağlamasını güvence altına almaya hazır mısınız?

Romak şahsi girişim ve bireysel uğraşlara yer vermekte ve bunların kişinin mesleği ve yaratıcılığı açısından önemli olduğuna inanmaktadır.

Ayrıca ROMAK çalışanlarının görevlerini en iyi şekilde icra edebilmesi için mesleki eğitim ve gelişim imkanları sunmaktadır.